LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Edmond Spaho vijon replikat me PDIU/ Shqetësimi im ka të bëjë me…

16 Gusht 2017, 18:29, Aktualitet CNA

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edmond Spaho ka vazhduar vargun e replikave me ish-deputeten e PDIU, Mesila Doda për pjesëmarrjet e detyrueshme në zgjedhje.

Në një postim në rrjetet sociale, ai ka shkruar se shqetësimi i tij është se partia që ka marrë 75 mijë vota nuk fut në Kuvend as Kryetarin, as Nënkryetarët dhe as Sekretaren e Përgjithshme.

?Faleminderit Mesila per pergjigjen. Nga debati nuk ka vecse mire, mjafton ta bejme me kulture. Vetem per te saktesuar dy gjera: se pari ishit ju qe komentuat mendimin tim dhe jo e kunderta; se dyti shqetesimi im ka te beje edhe me faktin qe partia qe merr 75 mije vota nuk fut ne Kuvend as Kryetarin, as Nnenkryetaret dhe as Sekretaren e Pergjitheshme? ky eshte nje problem qe do vemendje. Edhe nje here faleminderit per komentet?, shkruan Spaho./CityNews

Lajmet e fundit nga