LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Deklarata e fortë e Bashës/ Vettingu projekt mafioz, diplomatët të përfshirë

12 Prill 2017, 10:05, Aktualitet CNA
Deklarata e fortë e Bashës/ Vettingu projekt mafioz, diplomatët

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka bërë një deklaratë të fortë nga çadra e protestës. Basha u ndal te Ligji i Vetting-ut, duke thënë se ai është një projekt mafioz.

Kreu i demokratëve ka shkuar edhe më tej, teksa ka thënë se të përfshirë në këtë projekt mafioz janë edhe diplomatë në Tiranë.

?Vettingu është një projekt mafioz, diplomatët të përfshirë. Edi Rama, komploti të është zbuluar. Mos harro, ke përballë brezin e ri, që nuk i kompleson dot, as ti dhe as miqtë e tu të korruptuar. Nuk do të lejoj që drejtësia të kapet nga Rama?, tha Basha./CityNews

Lajmet e fundit nga