LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Carlo Bollino sulmon mediat/ Ndoshta ka ngelur pa audiencë

21 Prill 2016, 18:14, Aktualitet CNA

Botuesi Carlo Bollino ka sulmuar portalet online, lidhur me zbardhjen e lajmit për deklaratën e ish-Kryeministrit Sali Berisha i cili kërkoi sjelljen e ligjit në parlament, që të parashikojë armatosjen e qytetarëve. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Bolino shprehet se mediat e Berishës nuk e kanë publikuar këtë lajm. Në fakt e vërteta është krejt tjetër. Siç duket edhe më poshtë, nga një kërkim i citynews, rezulton se mediat në fjalë e kanë publikuar lajmin në fjalë.

Ndoshta Bolino ka ngelur pa audiencë dhe kerkon t?i bashkoje me ish-Kryeministrin Berishën ose t?ju dëmtojë imazhin.  Bolino tregon thjesht që i shërben qeverisë edhe me sulme ndaj mediave, ndoshta ka ngelur pa audiencë dhe klikime?nga halli çfarë nuk bën njeriu i shkretë!/citynews

Deklarata e Bolinos

Lajmet e publikuara nga Lapsi.al, Hashtag Albania, Syri.net

 

Lajmet e fundit nga