LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosen 3 policë serbë të PK-së

31 Mars 2014, 22:00, Aktualitet CNA

Tre policë të njësisë kufitare të Kosovës janë plagosur me armë zjarri, në një pritë që iu është bërë afër Zubin Patokut. Sipas mediave kosovare, prita është bërë në fshatin Banjskë, dhe tre të plagosurit janë të nacionalitetit serb. Kur ndodhi plagosja policët ishin duke lëvizur me makinë ndërsa u transferuan në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën. 

Lajmet e fundit nga