LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Trajneri e sulmoi, vjen reagimi i Jasir Asanit

15 Maj 2024, 15:48, Sport CNA

Trajneri e sulmoi, vjen reagimi i Jasir Asanit

Trajneri i Gwangju-së, në Korenë e Jugut, sulmuoi Jasir Asanin, me deklaratën e fundit. Ai deklaroi se shqiptari ka shtuar peshë dhe nuk është më në formën e dikurshme.

Nuk ka vonuar shumë dhe Jasir Asani ka vendosur t'i përgjigjet Lee Jung Ho për sa i përket peshës së tij.

Sulmuesi ka postuar një foto në “InstaStory” nga palestra dhe në sy bie forma e tij fizike. Një trup i palestruar dhe aspak i shëndoshë ashtu siç trajneri e ka quajtur. Ndër të tjera, futbollisti e ka shoqëruar foton me imazhe duke qeshur, një përgjigje kjo për trajnerin e Gwangju-së.

Trajneri e sulmoi, vjen reagimi i Jasir Asanit

Lajmet e fundit nga