LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperaturat deri në 36 gradë celsius/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

10 Shtator 2023, 08:11, Sociale CNA
Temperaturat deri në 36 gradë celsius/ Parashikimi i motit për
Foto ilustruese

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta në zonat malore.

Temperaturat minimale do të luhaten 13-23 gradë, temperaturat maksimale parashikohen 25-29°C në veri, 30-36°C në zonën e ulët dhe zonat pranë bregdetit.

Era do të jetë me drejtim Veri – Perëndim me shpejtësi 6 - 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 - 4 ballë në det të hapur./ CNA

17:12 Sociale Lira Gjika

Fëmija dhe vetmia

Vetmia është një problem shumë i madh i njeriut. Ajo nuk e...

Lajmet e fundit nga