LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South Outdoor Festival”

28 Maj 2023, 09:03, Sociale CNA

Foto- Turistë të huaj dhe shqiptarë i bashkohen “South

Turistë të huaj dhe shqiptar i janë bashkuar festivalit më të madh që zhvillohet çdo vit në qytetin bregdetar të Shqipërisë, Borshit.

Këtë vit, “South Outdoor Festival” do të zgjasë për plot katër ditë duke bashkuar turistët vendas dhe ata të huaj me artin, muzikën, traditën, sportet dhe natyrën e Jugut të Shqipërisë. 

Kryeministri Edi Rama ka ndarë momente të shkëputura nga aktivitetët e zhvilluara gjatë festivalit.

dhe me këto copëza momentesh që ofron Borshi, ku turistë shqiptarë e të huaj janë bërë pjesë e South Outdoor Festival, ju uroj të diel të mbarë”, shkruan Rama në "Facebook"./CNA.al

 

 

 

Lajmet e fundit nga