LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Kuvendi i 2 dhjetorit, Berisha: Do të respektoj çdo vendim të demokratëve

30 Nëntor 2023, 12:18, Politikë CNA
Kuvendi i 2 dhjetorit, Berisha: Do të respektoj çdo vendim të
Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një konferencë me gazetarët, u shpreh se do të respektojë çdo vendim të demokratëve që do të merret në Kuvendin Kombëtar të 2 dhjetorit. 

"Jam besimplotë te demokratët dhe i vendosur të respektoj çdo vendim të tyrin", tha Berisha. 

Kuvendi Kombëtar i Partisë Demokratike pritet të mbahet në datën 2 dhjetor në orën 11:00 në Pallatin e Kongreseve.

Në rend dite është planifikuar të mbahet “votëbesimi i kryetarit të Partisë Demokratike dhe diskutime mbi situatën politike apo aksionin politik të Partisë Demokratike”./CNA

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga