LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

KQZ u jep mandatin e deputetit Ori Nebiajt dhe Petrit Dodës

1 Dhjetor 2022, 12:07, Politikë CNA

KQZ u jep mandatin e deputetit Ori Nebiajt dhe Petrit Dodës

Oriela Nebiaj dhe Petrit Doda janë mandatuar nga KQZ-ja si deputetë të PD-së.

Vendimi është marrë në mbledhjen e sotme të KQZ-së.

Ori Nebaj do të zëvendësojë Grida Dumën, ndërsa Petrit Doda do të futet në Kuvend duke zëvendësuar Alfred Rushajt./CNA.al

Lajmet e fundit nga