LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kokalari sulmon sërish Berishën/ Na vjen turp që të dolëm në krah

17 Tetor 2022, 22:21, Politikë CNA
Kokalari sulmon sërish Berishën/ Na vjen turp që të
Evi Kokalari

Evi Kokalari, e quajtur ndryshe Evis Kokalari apo Evi Angelakis, ka sulmuar sërish mbrëmjen e sotme kryetarin e Partisë Demokratike, Sali Berisha, pasi ky i fundit tha se po të kishte një emër të dytë, deputetja Grida Duma do të quhej Nora e Kelmendit.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Kokalari thotë se kjo deklaratë e Berishës e bën t’i vijë turp që i doli në krah.

Ajo shprehet se lideri i demokratëve duhet t’i ruajë nderin, pasi pretendon se ndihet e ofenduar.

“Na ruaj të paktën dinjitetin neve që të dolëm në krahë, sepse seriozisht personalisht më vjen turp për ata demokrat që na mbështetën.

Mos fol më për Gridën z. Berisha, se ofendon çdo demokrat që të doli në krahë”, shkruan ajo ndër të tjera.

Reagimi i plotë i Evi Kokalarit:

E po të vazhdosh të krahasosh Grida Dumën me Nora Kelmendin, dhe atë që i tha Grida në parlament Ramës, që këta e quajnë 'epike', por që ishte në vetvete po aq vulgare sa dhe Grida & Rama vetë, është të keshë 'ZERO' dinjitet.

"Nora e Kelmendit" e Sali Berishës i dinte të gjitha planet e Bashës për të helmuar demokratët në 8 Janar, dhe për të helmuar të gjitha gratë e PD-së që atë ditë hynë në seli dhe shkatërruan mushkëritë e tyre, dhe këto janë në fakt Norat e Kelmendit. Grida hyri në atë seli atë mëngjes me bodyguard për të vazhduar me planin e ditës.

For the love of GOD - na ruaj të paktën dinjitetin neve që të dolëm në krahë, sepse seriozisht personalisht më vjen turp për ata demokrat që na mbështetën.

Mos fol më për Gridën z. Berisha, se ofendon çdo demokrat që të doli në krahë./ B.A. - CNA.al

Lajmet e fundit nga