LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me ritme të shpejta

17 Shtator 2023, 16:27, Politikë CNA

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Kryeministri Edi Rama ka publikuar disa foto nga punimet në Pallatin e Sportit në Gjirokastër.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Rama bën të ditur se puna po ecën me ritme të shpejta.

Ai deklaron se Pallati i Sportitdo të ketë kushte bashkëkohore dhe komoditet për ekipet sportive të të rinjve nga i gjithë qarku.

“Në Pallatin e Sportit në Gjirokastër, po punohet me ritme të shpejta për ta kthyer në një hapësirë dinjitoze, me kushte bashkëkohore dhe me çdo komoditet për ekipet sportive të të rinjve nga i gjithë qarku që na mbushin zemrën me pasionin që kanë për sportet dhe na krenojnë me arritjet e tyre”, shkruan kreu i qeverisë./ CNA

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Foto nga Pallati i Sportit në Gjirokastër/ Rama: Punimet po ecin me

Lajmet e fundit nga