LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin e grupit/ Zbulohet lëvizja e Berishës

31 Gusht 2023, 15:05, Politikë CNA

Diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin e grupit/ Zbulohet lëvizja e

Ish-kryeministri Sali Berisha do të nisë aksionin e tij me fillimin e muajit shtator.

Bëhet me dije se ditën e nesërme do të zhvillojë mbledhjen e grupit parlamentar të PD-së.

Mësohet se në mbledhje do ketë diskutime mbi vendimmarrjen dhe funksionimin e Grupit Parlamentar.

Kujtojmë se më herët Berisha ka bërë thirrje për protesta të fuqishme kundër regjimit të kryeministrit Edi Rama.

Thirrjet kanë ardhur pas hetimeve mbi çështjet e nxehta të kësaj vere si inceneratorët dhe koncesioni i sterilizimit./ CNA

Lajmet e fundit nga