LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Të hash në ajër/ Restoranti ku mund të shijoni një vakt në 50 metra lartësi

17 Qershor 2022, 14:32, Kuriozitete CNA

Të hash në ajër/ Restoranti ku mund të shijoni një vakt

Një restorant i pazakontë është hapur në Indonezi për të gjithë ata që janë të apasionuar pas adrenalinës.

Me një eksperience unike ky restorant ju ofron një përvojë të paharrueshme mbi 50 metra lartësi nga toka. Gjatë shijimit të vaktit të ftuarit duhet të jenë te pajisur me rrip sigurimi.

Të hash në ajër/ Restoranti ku mund të shijoni një vakt

Për të drekuar apo darkuar në këtë restorant duhet të përmbushni disa kritere. Duhet të jeni mbi 17 vjec dhe me një lartësi minimalë 1.35 centrimetra. Gjithashtu lejohen vetëm përsonat që janë maksimal 150 kg.

Të hash në ajër/ Restoranti ku mund të shijoni një vakt

Edhe pse vakti varion nga 110- 260 dollarë, mbi 5 mijë përsona janë në listë të pritjes për të drekuar apo darkuar në këtë restorant./ CNA.al

Lajmet e fundit nga