LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plagosje me armë në Pogradec

1 Mars 2024, 17:06, Kronika CNA

Plagosje me armë në Pogradec

Një plagosje me armë zjarri është regjistruar në qytetin e Pogradecit.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të aneksit të stadiumit në një bllok pallatesh në periferi të qytetit.

Raportohet se të përfshirët në konflikt janë larguar nga vendngjarja në drejtim të paditur.

Policia sapo ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur punën për sqarimin e rrethanave.

Ndërkohë, pritet që blutë të hedhin më shumë dritë mbi shkaqet e plagosjes./ CNA

Plagosje me armë në Pogradec

Plagosje me armë në Pogradec

Lajmet e fundit nga