LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Festat private me kokainë, trendi i ri/ Anila Hoxha tregon çfarë ndodh në vilat luksoze

4 Mars 2024, 21:17, Kronika CNA

Festat private me kokainë, trendi i ri/ Anila Hoxha tregon

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar se trendi më i ri sot në kryeqytet janë festat private me kokainë, në bare apo ambiente të tjera.

Gjatë një interviste për mediat, gazetarja tha se ky trend i ri ndodh kryesisht në vilat luksoze.

Gazetarja thekson se ky trend nuk ndodh vetëm në kryqytetet por edhe në qytete të tjera si Elbasani apo Durrësi.

Ajo shton se nurmi më i madh i shpëndarësve dhe përdoruesve të drogës janë pikërisht në këto qytete.

 “Tirana, Elbasani dhe Durrësi janë qytete që kanë më shumë shpërndarës dhe përdorues të lëndëve narkotike. Shefi i Antidrogës pranon se sa i takon përdorimit të kokainës, ka hyrë një trend i ri në bare, festa, në ambiente private, kryesisht në shtëpitë private me qira”, ka thënë gazetarja./ CNA

Lajmet e fundit nga