LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E rëndë në Shkopet/ Gruaja bie nga ura në lumin Mat

4 Mars 2024, 15:56, Kronika CNA

E rëndë në Shkopet/ Gruaja bie nga ura në lumin Mat

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Shkopet. Një grua ka rënë në ujërat e lumit Mat teksa po kalonte në anën tjetër.

Dyshohet se gruaja ka humbur ekuilibrin dhe ka rënë nga ura. Ende nuk ka asnjë një njoftim zyrtar nga policia mbi gjendjen e gruas.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme. / CNA

Lajmet e fundit nga