LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ekzekutohet brenda banesës 20-vjeçari shqiptar në Itali

3 Qershor 2023, 09:24, Kronika CNA
Ekzekutohet brenda banesës 20-vjeçari shqiptar në Itali

Një 20-vjeçar shqiptar është ekzekutuar mbrëmjen e së premtes në një banesë në Ponte dell’Olio, në provincën e Piacenzas në Itali.

Ekipet e shpëtimit mbërritën në banesën në via Rossi, por me gjithë ndërhyrjen e shpejtë nuk është mundur t’i shpëtohet jeta e të riut. Ai ka ndërruar jetë gjatë transportit për në spital. Një e shtënë me armë brenda banesës ka rezultuar fatale dhe policia është në kërkim të fqinjëve që mund të japin detaje të dobishme për qëllimet e hetimit.

Hetimet i janë besuar karabinierëve të komandës provinciale të Piacenza-s, të koordinuara nga komandanti Pierantonio Breda dhe prokurorja Daniela Di Girolamo./CNA.al

Lajmet e fundit nga