LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Dhunuan 2 mjekët në Kukës/ Në pranga 31-vjeçari, në kërkim i vëllai

14 Mars 2023, 09:57, Kronika CNA

Dhunuan 2 mjekët në Kukës/ Në pranga 31-vjeçari,

Një shtetas është arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga policia e Kukësit pasi kanë dhunuar për shkak të detyrës 2 mjekë në spitalin e Kukësit.

Bëhet fjalë për dy vëllezër me iniciale I.V,, 31 vjeç, i cili është vënë në pranga dhe shtetasin H.V., 41 vjeç, i cili po kërkohet nga policia.

Ende nuk dihen shkaqet e dhunës së ushtruar ndaj mjekëve.

Njoftim i plotë policie:

DVP Kukës/ Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kukës arrestuan në flagrancë shtetasin I. V., 31 vjeç, si dhe shpallën në kërkim vëllanë e tij, shtetasin H. V., 41 vjeç, të dy banues në Kukës, pasi dyshohet se kanë goditur për shkak të detyrës, 2 mjekë të spitalit të Kukësit./CNA.al

Lajmet e fundit nga