LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama zbulon arsyen/ Pse nuk mund të bëjë ndërmjetësin mes Kosovës dhe Serbisë?

28 Shtator 2023, 12:50, Aktualitet CNA
Rama zbulon arsyen/ Pse nuk mund të bëjë ndërmjetësin
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka abuzuar arsyen pse nuk do të bënte dot ndërmjetësin mes Kosovës dhe Serbisë.

Gjatë deklaratës për mediat, Rama u shpreh se nuk mund të bëjë ndërmjetësime pasi është në konflikt interesi, edhe pse për disa është vëllai i Vuçiçit.

“Unë nuk bëj dot ndërmjetësime se jam në konflikt të hapur interesi, pavarësisht se për disa jam vëllai i Vuçiçit edhe Vuçiçi e di që jam në konflikt interesi”, tha Rama./ CNA

Lajmet e fundit nga