LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mos tentoni t’i tradhtoni apo lëndoni/ Shenjat e horoskopit që nuk e njohin tolerancën

24 Qershor 2022, 10:49, Horoskopi CNA
Mos tentoni t’i tradhtoni apo lëndoni/ Shenjat e horoskopit që
Foto ilustruese

Demi

Sa konkretë dhe këmbëngulës, aq edhe posesivë dhe kokëfortë, të lindurit e shenjës së Demit janë të bindur në idetë e tyre dhe i mbrojnë deri në vdekje. Nëse keni një mik që i përket shenjës së Demit, e dini që sinqeriteti është pika e tij e dobët dhe nëse nuk jeni të tillë, dijeni se miqësia juaj merr fund dhe do t’iu bëjë bllok gjithandej. Një nga karakteristikat pozitive të Demit është durimi i tij, kështu që nëse ai arrin t'ju bllokojë në rrjetet sociale, kjo ndodh sepse e keni acaruar shumë.

Gaforrja

Gaforrja është një nga shenjat më mbrojtëse, më besnike të horoskopit, por nëse e kuptojnë se e tradhtoni ose e lëndoni, do t’i japë fund përgjithmonë miqësisë apo raportit me ju. Pra, një Gaforre ju bllokon në rrjetet sociale sepse nuk dëshiron të ketë më asgjë me ju, as në internet dhe as në jetën reale.

Luani

Luani tenton të bllokojë në rrjetet sociale kur e kupton se nuk mund t'i besojë një personi dhe zgjedh të ketë një profil privat, kështu që ai mund të zgjedhë se kush mund të shohë çfarë.

Virgjëresha

Virgjëreshat ju bllokojnë në rrjetet sociale për të shprehur pakënaqësinë e tyre. Mërkuri është planeti sundues i lindjeve të Virgjëreshës, kjo është arsyeja pse ata kanë tendencë të ndryshojnë mendje shumë lehtë dhe janë vazhdimisht të pavendosur se çfarë të bëjnë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga