LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që ju presin javën e ardhshme

12 Qershor 2022, 08:46, Horoskopi CNA
Horoskopi i dashurisë/ Zbuloni surprizat që ju presin javën e
Foto ilustruese

Dashi

Lajm i mirë për dashurinë sepse tani më në fund mund ta lini veten të përjetoni emocionet me Mërkurin që është në anën tuaj dhe favorizon takime të reja. Përpiquni të forconi një miqësi, por kini kujdes të mërkurën pasi do të jetë paksa e tensionuar.

Demi

Afërdita është në anën tuaj kështu që dashuria do të lulëzojë: një histori dashurie mund të marrë hov, një miqësi madje mund të bëhet diçka e rëndësishme. Thjesht duhet ta lini veten të përjetoni emocionet e mira, veçanërisht të dielën.

Binajkët

Në dashuri tani jeni shumë më kërkues, kërkoni më shumë dhe keni nevojë të qetësoheni. Nuk doni marrëdhënie të lehta dhe sipërfaqësore, jeni në kërkim të së vërtetës dhe fakteve konkrete, por përpiquni të jeni më të ëmbël dhe të ndjeshëm.

Gaforrja

Dashuria është në ndërprerje sepse po përpiqeni të qartësoni zemrën tuaj. Kishit aq shumë shanse, por u ndjetë të mënjanuar: përpiquni të vazhdoni, të keni më shumë besim sepse fundjava premton gjëra të mëdha.

Luani

Afërdita është duke kaluar nëpër shenjën tuaj, por paksa negative. Shumë do të diskutojnë me partnerin e tyre, të tjerët do të përpiqen t'i bëjnë të qartë se sa vlejnë, ndaj më mirë bëni gjithçka me qetësi, veçanërisht të premten.

Virgjëresha

Venusi është në anën tuaj, siç është Hëna, kështu që dashuria është në ajër. Nëse ka një person që ju intereson, dilni përpara, mos izoloni ndjenjat tuaja. Duhet të çliroheni nga e kaluara.

Peshorja

Lajm i mirë për dashurinë sepse Afërdita nuk është në kundërshtim me shenjën tuaj, por nuk jeni shumë të bindur për një lidhje. Emocionet nuk i lini dot, gjithmonë dëshironi të mbani gjithçka nën kontroll. E premtja dhe e shtuna do të jenë ditët më të mira, qielli premton gjëra të mëdha.

Akrepi

Afërdita në kundërshtim me shenjën tuaj, ndaj në dashuri mund të ketë kriza të vogla sepse ndoshta një person nuk jua kthen interesin që tregoni ndaj tij. Jeni shumë të fokusuar në punë, nuk keni kohë për punët e zemrës, por të premten është më mirë të shmangni polemikat.

Shigjetari

Lajmet që vijnë në dashuri: ndiheni më mirë, dëshironi të përfshiheni, të lini veten të përjetoni emocionet. Jeni optimistë, energjikë dhe nuk mund të nënvlerësoni historitë e reja, ato të lindura së fundmi.

Bricjapi

Në dashuri nuk mund të harrosh, shikoni nga e kaluara për të ecur përpara dhe për të mos rijetuar të njëjtat gabime. Historitë që kanë lindur tani, me Venusin në favor, duhet të jetohen në një mënyrë të këndshme, por ndoshta problemi jeni ju: nuk mund ta lini veten të lirë plotësisht.

Ujori

Dashuria vazhdon me lëvizje të ngadaltë, por ndoshta mund të shikoni në të kaluarën për ta lënë veten të përjetoni emocionet. Po kërkoni një person që t’iu kuptojë dhe dashurojë pa asnjë kusht. Javën e ardhshme, Venusi kthehet në favorin tuaj, ndaj përgatituni.

Peshqit

Keni nevojë për një dashuri qetësuese që ju jep paqe dhe qetësi. Afërdita është në anën tuaj, por ju jeni pak i shqetësuar, keni frikë. Jeni të ndjeshëm, por ndonjëherë ky mund të jetë një aspekt që nuk është në favorin tuaj.E diela do të jetë shumë e këndshme dhe intriguese për ju./ CNA.al

Lajmet e fundit nga