LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e premte, 15 shtator 2023/ Parashikimi i yjeve për 12 shenjat e zodiakut

14 Shtator 2023, 23:11, Horoskopi CNA
Horoskopi, e premte, 15 shtator 2023/ Parashikimi i yjeve për 12 shenjat e
Foto ilustruese

DASHI

Një fazë rikuperimi në dashuri po fillon dhe kjo falë një hëne të bukur. Mund të takoni shpirtin tuaj binjak ose të hapeni si kurrë më parë. Jini të sigurt. Në punë do të ishte më mirë të mos fiksoheni shumë pas ideve tuaja.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 shtator 2023), në dashuri duhet të sqaroni gjërat me partnerin nëse ka diçka që nuk shkon. Në punë, keni filluar të mendoni për vitin 2024. Vetëm duke planifikuar përpara mund të arrini rezultate të shkëlqyera dhe mund të mposhtni konkurrencën.

BINJAKËT

Venusi madhështor shkëlqen drejt jush, por kjo nuk ju mbron nga konkurrenca në dashuri. Nëse është dikush që ju intereson vërtet, nxirrni më të mirën nga vetja juaj.

GAFORRJA

Me hënën në shenjë do të mund të përjetoni emocione të forta. Në punë, filloni të shikoni në drejtime të ndryshme. Ndoshta një ndryshim i pamjes do t’ju lejojë të gjeni stimuj të rinj, pasi ju keni munguar prej disa kohësh.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 shtator 2023), në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm sepse mund të zemëroheni për asgjë. Ka pak stres në punë. Ndoshta keni debatuar me miqtë dhe kolegët, por duhet ta rregulloni para se të jetë tepër vonë.

VIRGJËRESHA

Hëna është kundër jush, ndaj bëni kujdes. Në punë duhet të tregoni vendosmëri. Ju nuk mund të qëndroni gjithmonë të fshehur dhe të përmbajtur, prandaj më mirë jini gati!

PESHORJA

Nëse keni qenë në krizë në dashuri, filloni të rikuperoheni. Në punë ka shumë përgjegjësi dhe krijojnë pak stres. Nga ana tjetër, nderon dhe ngarkesa, por do të mund ta përballoni këtë ngarkesë të konsiderueshme. E rëndësishme është t’i jepni vetes prioritetet e duhura.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 shtator 2023), dashuria bëhet sërish paqësore tani që hëna nuk është më përballë. Vetëm kushtojini vëmendje punës që sjell stres. Jepini vetes prioritete dhe përpiquni të kuptoni se nuk mund ta teproni ose të bëni gjithçka në të njëjtën kohë.

SHIGJETARI

Mund të ketë tensione të ndryshme në dashuri dhe në punë. Bej kujdes. Përdorni diplomacinë tuaj për të gjetur qetësi dhe paqe. Ju ka munguar qetësia për një kohë të gjatë. Do të shihni që gjithçka funksionon, pasi nuk ka ndodhur për një kohë të gjatë.

BRICJAPI

Nëse ka diçka që nuk shkon në dashuri, flisni për këtë me partnerin tuaj. Projektet e reja janë gati të mbërrijnë në punë. Përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka do të funksionojë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte 15 shtator 2023), dashuria është tashmë në plan të dytë, sepse ka shumë gjëra për të bërë në punë, por mos e neglizhoni shumë. Vetëm një epsh i shëndetshëm dhe i ndërgjegjshëm e shpëton të riun nga stresi dhe veprimi katolik.

PESHQIT

Ka disa shqetësime në dashuri, por asgjë për t’u shqetësuar. Në punë mund t’u bëni një kërkesë shefave që nuk do ta pranojnë. Ndoshta një rritje, por në fund të fundit ju e keni fituar atë dhe keni punuar shumë për të. Do të shihni që gjithçka funksionon, atëherë kur nuk e prisni.

Lajmet e fundit nga