LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, e premte, 11 nëntor 2022/ Surprizat e yjeve për secilën shenjë

11 Nëntor 2022, 07:56, Horoskopi CNA

Horoskopi, e premte, 11 nëntor 2022/ Surprizat e yjeve për

DASHI

Përpiquni të jeni optimistë dhe konstruktivë në marrëdhëniet tuaja me të tjerët. Vetëm në këtë mënyrë mund të largoni kënaqësitë e tepërta. Një fazë e fatit dhe shpresës së madhe do të fillojë për ju. Në punë vijnë kohë për vendime radikale të diktuara nga ngjarje, me të cilat do të përballeni.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte, 11 nëntor 2022), nëse ka një person që ju pëlqen, deklarohuni pa probleme. Çfarë keni për të humbur? Përkundrazi, duhet të kujdeseni më shumë për aspektin sentimental, i cili ka munguar së fundmi. Në punë, Mërkuri kërkon të jetë i kujdesshëm me financat.

BINJAKËT

Në dashuri duhet të jeni të kujdesshëm dhe të shmangni mbartjen e dy historive në të njëjtën kohë. Në punë jeni në qendër të kritikave dhe thashethemeve nga ata që ju rrethojnë, por ecni drejt në rrugën tuaj. Shumë situata nuk mund të zgjidhen pa një përpjekje të vogël.

GAFORRJA

Të dashur Gaforre, në dashuri përpiquni të mos bëni asnjë hap të rremë. Disa fjalë ose gjeste mund të keqinterpretohen dhe mund t’ju bëjnë të debatoni. Në punë duhet të riktheheni në krye: një problem ndoshta nuk është aq i madh sa ju duket në sy.

LUANI

Sipas horoskopit të nesërm të Paolo Fox (e premte, 11 nëntor 2022), yjet ju ftojnë të bëni një transformim të fortë në jetën tuaj. Në punë shmangni vendimet e vrullshme, edhe nëse ju pëlqen të rrezikoni në jetë. Me pak fjalë, guxoni më shumë por me inteligjencë.

VIRGJËRESHA

Në dashuri, më në fund do të gjeni një zgjidhje për një problem të kahershëm. Fillon një fazë e rimëkëmbjes së madhe në çdo aspekt. Ata që punojnë në një projekt mund të gjejnë mundësi të reja dhe të dalin nga puna e pasigurt. Sidomos për ata që janë në fushën artistike dhe krijuese.

PESHORJA

Peshore e dashur, është e kotë të mendosh për të kaluarën, të ecësh përpara me besim dhe entuziazëm drejt së ardhmes. Ata që janë beqarë mund të dëshirojnë një qëndrim një nate, diçka jokërkuese, nuk ka asgjë të keqe në këtë. Pasi kanë dalë shumë para në periudhën e fundit, tani duhet të kurseni dhe të eliminoni shpenzimet e panevojshme.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox disa prej jush mund të bien në dashuri me personin e gabuar. Do të ishte një gabim i rëndë. Më mirë të mos futeni, në këto situata të mprehta. Në punë, nëse jeni një profesionist i pavarur, shfrytëzoni mundësitë që të mos iu ikin.

SHIGJETARI

Shmangni përfshirjen në situata të komplikuara, si për shembull me njerëz që janë të fejuar ose që nuk jua kthejnë ndjenjat siç duhet. Jo gjithçka mund të mos shkojë siç duhet, prandaj frekuentoni ambiente të reja dhe më stimuluese. Edhe në punë, mund të dëshironi të ndryshoni ajrin.

BRICJAPI

Në marrëdhëniet e përditshme gjërat nuk po shkojnë mirë. Kjo ju bën nervoz dhe argumentues. Në punë projektet do ecin më mirë për fundvit. Eliminoni dyshimet dhe paqartësitë. Në punë mund të merrni një telefonatë në momentin e fundit – mund të jetë një pikë kthese.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e premte, 11 nëntor 2022), a mund të jenë të kënaqur ata që kanë nisur së fundmi një lidhje, mundet të jenë vërtet personi i duhur? Gjithçka është e ngatërruar në punë, nuk jeni të sigurt se cilën rrugë duhet të ndiqni. Gjërat do të përmirësohen nga mesi i muajit.

PESHQIT

Në dashuri marrëdhëniet e turbullta me Shigjetarin ose Binjakët. Ndoshta nuk janë shenjat e duhura, për të nisur një lidhje. Në punë, është koha për të kërkuar promovime ose avancime në disa role. Ndoshta një rritje është e mundshme edhe nga ana juaj.

Lajmet e fundit nga