LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi, 9 nëntor 2022/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

9 Nëntor 2022, 07:58, Horoskopi CNA

Horoskopi, 9 nëntor 2022/ Çfarë kanë parashikuar yjet

DASHI

Neptuni do influencoje së tepërmi te jeta juaj sentimentale sot. Do merrni disa vendime në çift të cilat do t'i japin një tjetër drejtim jetës suaj. Disa mund të kalojnë ndonjë moment të tensionuar. Beqarët duhet të bëjnë kujdes. Hëna do t'ju bëjë kërkues dhe do kërkoni një “qenie” perfekte. Nuk keni për ta gjetur nëse nuk tregoheni realistë. Me financat gjërat do shkojnë mirë. Më në fund.

DEMI

Gjatë kësaj dite lidhja që keni krijuar do të përforcohet edhe më shumë. Do jeni shumë joshës dhe partneri do ndihet mirë që ju ka në krah. Beqarët nga ana tjetër do kërkojnë pafund dhe do kenë sukses. Më në fund edhe ju nuk do ndiheni më vetëm. Financat duhen menaxhuar me shumë maturi. Mos e humbni kthjelltësinë dhe mos u hidhni më symbyllur në detin e shpenzimeve.

BINJAKËT 

Edhe pse lidhja juaj është shumë e rëndësishme duhet të merreni pak më shumë me veten dhe familjarët sot. I keni lënë pas dore kohët fundit. Beqarët, edhe pse nuk është në stilin e tyre, do fillojnë aventura, e ardhmja e të cilave nuk dihet aspak. Marsi do influencojë më shume te financat. Buxheti do të ekuilibrohet dhe ju do mund të bëni pak më shumë shpenzime sesa zakonisht.

GAFORRJA

Jeta juaj ne çift mund të jetë e tensionuar dhe aspak e animuar sot. Mundohuni ta ndreqni sa më parë sepse në të kundërt situata mund të përkeqësohet më tepër. Tregohuni pak më tolerantë dhe të kuptueshëm. Beqarëve mund t’iu ndryshojë jeta tërësisht falë nje takimi impresionues. Financat do mbrohen nga Saturni. Do jetë një ditë pa probleme në këtë fushë.

LUANI

Ata që janë në çift do jenë më të përkëdhelur nga yjet sot. Dita do jetë shumë e animuar dhe e këndshme. Bëni vetëm kujdes mos tregoheni idealistë dhe mos kritikoni më shumë sesa duhet. Beqarët do kenë mundësi me shumicë për të dalë nëpër takime. Tregohuni sa më të hapur që të mundeni. Në planin sentimental duhet të tregoheni sa më vigjilentë. Mos shpenzoni pa u menduar mirë.

VIRGJËRESHA 

Humori juaj do te ndryshojë gjatë kësaj dite dhe kjo mund te sjellë probleme me partnerin tuaj. Tregohuni të kujdesshëm sepse përndryshe do kaloni një ditë të vështirë. Beqarët do ndihen mirë edhe ashtu si janë, por një person që do takoni do iu bëjë për vete dhe mund të lindin ndjenja të forta. Do e menaxhoni me kujdes buxhetin dhe do tregoheni të matur me shpenzimet. Bravo!

PESHORJA

Nuk do t'ju pëlqejnë aspak detyrimet dhe të zakonshmet në jetën tuaj në çift. Do kërkoni të provoni gjëra të reja që t’iu sjellin më shumë emocione. Kujdes mos tentoni të shikoni dikë tjetër sepse kur ta humbni partnerin do iu vijë shumë keq. Jupiteri do të jetë planeti që do ndihmojë beqarët, do t'ju sjellë fat. Falë disa shpenzimeve të papritura që do bëni financat do te dobësohen.

AKREPI

Marrëdhënia me partnerin do jetë shumë e mirë. Lëreni pas rutinën dhe provoni gjëra të reja së bashku. Do ndiheni mirë dhe do iu duket sikur do të rilindni. Beqarët do takojnë dikë dhe do e idealizojnë menjëherë. Ky është gabimi më i madh. Mos ndërtoni lidhje sot sepse do lëndoheni. Periudhë e favorshme për financat. Plutoni do iu mbështesë dhe do bëni investimet e nevojshme.

SHIGJETARI

Për disa prej atyre që janë në një lidhje dita do jetë e vështirë dhe me probleme. Mos e humbni në asnjë moment komunikimin me partnerin. Beqarët do jenë të përkëdhelurit e yjeve. Jo vetëm qe do kenë takime interesante, por mund të fillojnë edhe lidhje pasionante. Kujdes me operacionet e mëdha financiare. Situata nuk është shumë e qëndrueshme që ju të merrni vendime.

BRICJAPI

Projektet në çift do jenë shumë të favorizuara gjatë kësaj dite. Shprehini secili mendimet dhe më pas vendosni për atë që ju intereson të dyve. Tregohuni edhe pak më të ngrohtë me atë që keni në krah. Beqarët do marrin një propozim shumë të veçantë. Mendohuni mirë para se të jepni pergjigje. Financat do jenë në gjendje shumë të mirë sot. Mund të bëni edhe ndonjë shpenzim më shumë.

UJORI

Duke qenë se asnjë planet nuk do ndikojë te jeta juaj në çift pritet një ditë e bukur dhe e mbushur me emocione. Do ndiheni me fat që do keni dikë si partneri pranë. Saturni do i bëjë beqarët më të hapur ndaj takimeve. Mos humbisni asnjë rast. Situata financiare do jetë e pastabilizuar. Do iu duhet të hiqni dorë nga disa shpenzime që kishit menduar. Është me mirë keshtu.

PESHQIT

Në planin sentimental do keni disa probleme sot. Mos u panikosni por qetësohuni dhe flisni më shumë me partnerin. Vetëm kështu do mund të rivendosni klimën e ngrohtë. Beqarët duhet të merren më shumë me çështjet e dashurisë. Nëse nuk kërkoni vetë mos prisni që të tjerët t’ua servirin gjithçka. Ka mundësi që me financat të keni fat. Gjithsesi, qëndroni me këmbë ne tokë.

Lajmet e fundit nga