LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Përjetoni emocionet, java favorizohet nga takime të reja/ Horoskopi javor për dashurinë

6 Nëntor 2022, 10:30, Horoskopi CNA
Përjetoni emocionet, java favorizohet nga takime të reja/ Horoskopi
Foto ilustruese

Dashi

Në dashuri, qielli ju buzëqesh dhe sa më shumë t'i afrohemi gjysmës së dytë të muajit aq më mirë. Në realitet, keni shumë gjëra për të bërë dhe pak kohë, por nuk duhet të keni frikë: përpiquni të lini veten të lirë dhe të largoheni nga problemet.

Demi

Venusi është ende përballë, ndaj në dashuri nuk dini si të lëvizni: një person ju duket i largët dhe keni shumë dyshime. Keni frikë të mos keqkuptoheni, sidomos të martën.

Binjakët

Marsi është në anën tuaj, ndaj lëreni veten të dashuroheni, edhe nëse keni dyshime. Mundohuni të mos mendoni për të kaluarën dhe zhgënjimet, duhet të vazhdoni përpara.

Gaforrja

Afërdita dhe Hëna janë në anën tuaj, ndaj do të ketë raste të mira gjatë fundjavës në dashuri. Takimet janë të favorizuara, por ju ende keni pak ankth dhe frikë.

Luani

Në dashuri, muaji Nëntor nuk ka nisur në mënyrën më të mirë, jeni pak të pavendosur. Më paqësorët janë ata që jetojnë marrëdhënie me kohë të pjesshme, pa shumë angazhime: përpiquni, megjithatë, të mos nxitoheni.

Virgjëresha

Në dashuri, nëse duhet të sqaroni diçka, është koha ta bëni, java është e duhura. Takimet janë të preferuarat, ndaj lëre veten të lirë.

Peshorja

Keni frikë nga vuajtja, të lini veten të dashuroheni: kujdes të dielën, do të jeni nervoz. Ju jeni gati të vini në dyshim gjithçka, por duhet të shkoni më tej dhe të kapërceni të kaluarën që ju ka zhgënjyer.

Akrepi

Afërdita është në anën tuaj, lini veten të dashuroheni dhe me sinqeritet. Do të keni takime dhe njohje të reja.

Shigjetari

Dashuria e preferuar, qielli ju buzëqesh dhe do të zhvilloni shumë takime. Fundjava është plot lajme: më në fund po dilni nga një fazë e keqe dhe e pasigurt.

Bricjapi

Afërdita është në anën tuaj, keni nevojë për siguri, duhet të besoni tek partneri juaj dhe kjo është koha e duhur.

Ujori

Lini veten të lirë në dashuri, por kujdes nga xhelozia. Të hënën dhe të martën do të ketë pak trazim, ndaj mundohuni të qëndroni të qetë.

Peshqit

Afërdita është në anën tuaj dhe ju jep emocione të mëdha. Mjaft me dyshime: duhet të jeni optimistë, por kini kujdes nga fjalët të enjten sepse mund të lëndoni ata që ju duan./ CNA.al

Lajmet e fundit nga