LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Horoskopi për ditën e enjte, 10 nëntor 2022

10 Nëntor 2022, 07:58, Horoskopi CNA

Horoskopi për ditën e enjte, 10 nëntor 2022

DASHI

Në dashuri përpiquni të kuptoni se cilat janë nevojat tuaja reale. Me pak fjalë, duhet të bëni pak bilancin e situatës dhe të mos e teproni. Megjithatë, në punë, një mik mund t’ju ndihmojë. Një rrjet i dendur kontaktesh mbetet gjithmonë i dobishëm.

DEMI

Sipas horoskopit (e enjte 10 nëntor 2022) të Paolo Fox, në dashuri nuk është rasti të lini të sigurtën për të pasigurt. Në të vërtetë, do të ishte më mirë të përmbaheshit pas asaj që keni, veçanërisht në këtë fazë. Në punë kushtojuni vëmendje financave, nëse keni nevojë të merrni një paradhënie ose të kërkoni një kredi. Portofoli duket se po “qan”.

BINJAKËT

Në dashuri nuk duhet të jeni shumë të ashpër me partnerin. Ndonjëherë duket se ju pëlqen ta ngacmoni atë. Duhet të modifikohen disa ekuilibra, marrëveshje të vështira me Gaforren dhe Peshoren. Ruani qetësinë, mos u impononi me dhunë.

GAFORRJA

Në dashuri ka njëfarë nervozizmi, më mirë qëndroni larg. Në punë, megjithatë, vonesat janë të mundshme, përpiquni të mos e humbni durimin. Një pagesë mund të mos ketë ardhur në kohë, por koha është paksa e vështirë për të gjithë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 10 nëntor 2022), pas mesit të muajit do të mund të gjeni një zgjidhje për disa çështje të zemrës që ju ‘ngacmojnë’. Deri atëherë është më mirë të qëndroni të kujdesshëm. Në punë po vijnë oferta interesante.

VIRGJËRESHA

Problemet ekonomike në këtë periudhë nuk kanë munguar dhe në planin afatgjatë mund të rëndojnë lidhjet tuaja në çift. Mundohuni të korrigjoni dhe bisedoni me njëri-tjetrin. Në punë, megjithatë, ka mundësi që kërkesa juaj të pranohet. Mund të kërkoni edhe ndonjë rritje rroge.

PESHORJA

Qielli është shumë interesant për ndjenjat, falë pamjes së mirë të Venusit dhe Marsit. Mbi lajmet që vijnë, caktoni një takim gjatë ditëve në vijim. Mund të shfaqen mundësi të shkëlqyera karriere.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 10 nëntor 2022), ju pëlqen të përfshiheni në situata të ndërlikuara dhe me njerëz të vështirë, pothuajse si të ishit pak sadist. Atëherë mos u ankoni nëse këto nuk janë të pranishme siç dëshironi. Në punë ndryshimet nuk do të vonojnë.

SHIGJETARI

Parajsë pozitive për ndjenjat, veçanërisht nëse jeni beqar për një kohë të gjatë. Jepuni përparësi njerëzve që sjellin pozitivitet, në jetën tuaj. Në punë ndihet angazhimi dhe lodhja gjithashtu. Do t’ju duhet një pushim për të rimbushur bateritë.

BRICJAPI

Nëse jeni beqar për një kohë të gjatë, më në fund duhet të ktheheni në rrugën e duhur. Emocione të preferuara, mund të takoni edhe shpirtin tuaj binjak. Nuk keni asgjë për të humbur, angazhohuni më tepër. Nga ana tjetër, mundësi të reja, interesante do të shfaqen në punë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 10 nëntor 2022), në dashuri duhet të merrni vendime të rëndësishme. Mundohuni të kuptoni se cilat janë dëshirat tuaja të vërteta. Në punë, nga ana tjetër, përpiquni të largoni mendimet negative. Do të shihni që gjërat do të përmirësohen nga mesi i muajit.

PESHQIT

Një "ish" mund të kthehet duke trokitur në derën tuaj dhe kjo do t’ju bëjë të humbni durimin. Diskutime të mundshme, veçanërisht nëse ndërkohë keni një partner të ri që mund të bëhet xheloz. Duke folur, megjithatë, përpiquni të bëni vetëm gjërat rreptësisht të nevojshme.

Lajmet e fundit nga