LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi, e mërkurë, 23 nëntor 2022/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju sot

23 Nëntor 2022, 07:53, Horoskopi CNA

Horoskopi, e mërkurë, 23 nëntor 2022/ Çfarë kanë

Dashi 

Do t'i zgjidhni me qetësi sot problemet që keni pasur në cift dhe do hyni në një fazë tjetër edhe më të bukur. Do bënit mirë të tregoheshit edhe pak më tolerante. Beqarët do kenë një ndikim të dyfishtë nga planetet. Disa do i shtyjnë të dalin nëpër takime dhe disa të tregohen të matur. Në planin financiar do t'iu duhet me patjetër të merrni ndonjë hua sepse nuk do ia dilni dot.

 Demi 

Neptuni nuk do jetë aspak i favorshëm gjatë kësaj dite për jetën tuaj në cift. Mos e provokoni shumë partnerin sepse do keni konflikte me të. Beqarët duhet të tregohen më të rezervuar dhe të kujdesshëm me hapat që do bëhen. Në planin financiar do keni fat. Kjo do t'iu shtyjë të bëni investimet që keni menduar, madje do hiqni edhe disa lekë mënjanë. Më në fund!

Binjakët

Bëni pak përpjekje sot që ta ndryshoni rutinën e jetës suaj në cift gjatë kësaj dite sepse po vazhduat kështu do mërziteni mjaft. Beqarët do jenë shumë kërkues dhe nuk do vendosin kollaj për të filluar një lidhje. Kjo është gjë e mirë, por mos prisni gjatë sepse dikush tjetër do t'ua marrë “fatin”. Financat do jenë delikate për shkak se nuk kujdeseni aspak për shpenzimet.

Gaforrja

Një takim impresionues pritet gjatë kësaj dite për ata që janë beqarë. Përfitoni dhe emocionet do jenë të shumta. Ata që janë në një lidhje nuk duhet të kenë zili të tjerët, por duhet të shtojnë dozat e imagjinatës për të ndryshuar sa më parë rutinën. Në planin financiar do përballeni me disa probleme dhe do ta keni të vështirë t’ia dilni mbanë. Kujdes!

Luani

Jeta juaj në cift do jetë edhe më e bukur sesa ju e kishit menduar gjatë kësaj dite. Do t'i shprehni të dy ndjenjat dhe do ndiheni më mirë. Do kaloni mjaft momente romantike. Beqarët nga ana tjetër duhet të bëhen më të duruar dhe të presin ende për shpirtin binjak. Ekuilibri buxhetor nuk do tronditet aspak. Vazhdoni me të njëjtën strategji dhe do keni përmiresimë të ndjeshme.

 Virgjëresha

Sot do arrini ta bindni partnerin tuaj të bëjë atë që ju dëshironi dhe kjo do t’ju kënaqë pa masë. Nga ana tjetër komunikimi dhe bashkëpunimi do mbizotërojë gjatë gjithë kohës. Beqarët do kthehen në specialiste të joshjes. Do e bëni për vete sa hap e mbyll sytë atë që iu pëlqen. Në planin financiar analizoni mirë gjithcka para se të bëni investime të mëdha.

Peshorja

Ciftet do kalojnë një ditë pasionante dhe të mbushur me emocione. Nuk do dëshironi të ndaheni për asnjë moment nga ai që dashuroni. Nëse jeni beqarë dhe ende nuk keni gjetur personin e përshtatshëm, sot do i keni të gjitha mundësitë për ta arritur qëllimin. Shfrytëzojini! Në planin financiar gjërat nuk do shkojnë ashtu si i mendonit kështu që kujdes!

 Akrepi

Jeta sentimentale e cifteve do jetë e qëndrueshme gjatë kësaj dite. Do e kuptoni që me një shikim nevojat e partnerit dhe do e bëni atë të ndihet më mirë. Për beqarët asgjë nuk do ndryshojë. Bëhuni të duruar nëse doni të gjeni personin e përshtatshëm. Në planin financiar situata do vazhdojë të jetë e mirë. Shpenzoni me maturi dhe nuk do keni as tronditjen më të vogël.

 Shigjetari

Do jeni shumë kokëfortë gjatë kësaj dite dhe nuk do i pranoni aspak kritikat e partnerit. Kujdes sepse mund të lindin edhe mosmarrëveshje me të. Beqarët do kenë ndryshime rrënjësore në jetën sentimentale. Përgatituni shpirtërisht! Fianancat do ndikohen mjaft nga Mërkuri. Do keni fat dhe do jeni më të qartë për hapat që duhet të hidhni.

 Bricjapi

Ditë e këndshme kjo e sotmja për të dashuruarit. Pas një periudhe të zymtë dhe me mosmarrëveshje, do jeni më të qetë dhe do filloni t’i pranoni gabimet. Beqarët do kenë më tepër mundësi të ndeshen me personin e duhur. Bëjini sytë katër që ta gjeni më lehtë atë. Financat do jenë të dobëta për shkak të shpenzimeve të shumta që do kryeni. Kujdes!

 Ujori

Mërkuri do jetë planeti më i favorshëm sot për jetën tuaj sentimentale. Dialogu dhe bashkëpunimi do mbizotërojnë gjatë gjithë ditës. Nuk do keni asnjë debat. Beqarët nuk duhet të krijojnë iluzione të kota sepse do lëndohen. Merrini gjërat shtruar dhe me optimizëm. Financat do jenë të mira, kështu që mund të bëni edhe ndonjë transaksion të nevojshëm.

 Peshqit

Ka gjasa që marrëdhënia juaj me partnerin të përmirësohet gjatë kësaj dite. Do kuptoheni më mirë me njëri-tjetrin dhe do i shprehni me tepër ndjenjat. Vazhdoni në këtë rrugë. Beqarët do kenë takime interesante. Përfitoni sa të mundni, por mos u nxitoni të merrni vendime të menjëhershme. Financat do jenë të ekuilibruara dhe nuk do keni as më të voglin problem.

Lajmet e fundit nga