LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

VIDEO-“Flakë, flakë”/ Trejsi Sejdini filmon të pasmet shpërthyese

2022-07-28 14:20:00, Lifestyle CNA
VIDEO-“Flakë, flakë”/ Trejsi Sejdini filmon të pasmet
Modelja, Trejsi Sejdini

Trejsi Sedjini është një nga modelet më seksi të Instagramit. Ajo shpesh publikon foto të nxehta dhe tejet provokuese.

Së fundi, modelja ka ndezur rrjetin teksa ka publikuar një video të nxehtë në Instastory.

Ajo tregon momentin ku filmon veten para një pasqyre ku  në fokus vë të pasmet bombastike.

Për më tepër shihni videon që do t’iu lërë pa fjalë./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga