LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Selvija flet për ish-të dashurat e Shpat Kasapit/ “Ato që njoh unë janë…”

2022-07-26 10:58:00, Lifestyle CNA
Selvija flet për ish-të dashurat e Shpat Kasapit/ “Ato që
Selvija dhe Shpat Kasapi

"Çfarë mendimi ke për ex-at e Shpatit?" Kjo është pyetja që i ka bërë një ndjekës bashkëshortes së këngëtarit të njohur Shpat Kasapi në një bisedë virtuale që ka realizuar ajo nëpërmjet rrjetit social "Instagram".

E njohur për thjeshtësinë dhe zgjuarsinë e saj Selvija i është përgjigjur me shumë diplomaci kësaj pyetjeje.

?Ish-at?? Pse aq shumë ka pasur. Ato që unë njoh janë yje. Ashtu si ju dhe unë lidhjet që ka pasur Shpati i kam parë nga televizori. Nuk kam qenë pjesë e së kaluarës së tij dhe nuk më takon mua të flas ose të mendoj diçka për ish-at e tij. Respektoj çdo femër që ka qenë në jetën e Shpatit. Çdo zgjedhje të tij e respektoj sepse një prej tyre jam dhe vetë. Çdo kush ka lënë impakt të mirë dhe të keq te Shpati që e kanë formuar në jetë. Mua s?më takon të flas asgjë vetëm të respektoj dhe flas fjalët më të mira për një femër? është përgjigjur ajo në "Instastory".

Selvija flet për ish-të dashurat e Shpat Kasapit/ “Ato që

Kujtojmë se Selvia dhe Shpat Kasapi janë prindër të një djali i cili quhet Roel./ CNA.al

Lajmet e fundit nga