LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Këmbë mbi këmbë” dhe tepër provokuese/ Angela Martini ndez imagjinatën e meshkujve në fotot e fundit

2022-07-27 16:14:00, Lifestyle CNA
“Këmbë mbi këmbë” dhe tepër provokuese/
Modelja, Angela Martini

E bukur, tërheqëse dhe sensuale. Kështu mund ta përshkruhen imazhet e fundit që ka postuar modelja e njohur shqiptare Angela Martini në rrjetin social Instagram.

Ajo vazhdon të jetë mjaft aktive në rrjetet sociale ku nuk mungojnë herë pas here edhe poza provokuese.

Dhe pikërisht ne fotografitë e fundit, modelja nxjerr në pah këmbët e saj atraktive.

Këto foto kanë bërë bujë pas publikimit ku ka marrë mijëra pëlqime dhe komente nga ndjekësit./ CNA.al

“Këmbë mbi këmbë” dhe tepër provokuese/

“Këmbë mbi këmbë” dhe tepër provokuese/

“Këmbë mbi këmbë” dhe tepër provokuese/

Lajmet e fundit nga