LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Dy banorët që u larguan nga shtëpia e

2024-04-21 08:40:00, Lifestyle CNA

Dy banorët që u larguan nga shtëpia e

Lidi Delia, i cili iu bashkua shtëpisë së ‘BBV3’ pak kohë më parë, u eleminua mbrëmjen e djeshme. Ndërkohë që ishte në një nominim kokë më kokë me Liamin, Lidi nuk ka patur mjaftueshëm vota prej publikut për të qëndruar më gjatë në shtëpi.

Por Lidi nuk ishte i vetmi banor që u largua. Jetmiri Salaj vendosi vetë që të linte garën përgjysmë. Nga studio e spektaklit ai u shfaq i revoltuar, teksa u përfshi në debat edhe me opinionistët. 

Pasi krijoi diskutime dhe debate në studio me moderatorin Ledion Liço dhe opininonistët, ky i fundit e ftoi Jetmirin të largohej dhe prej studios duke mos u pozicionuar në vendin ku janë të ulur ish-banorët e tjerë./CNA

Lajmet e fundit nga