LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës

2024-04-16 15:46:00, Lifestyle CNA
Zbulohet emri i vajzës së Luizit dhe Kiarës
Luiz Ejlli dhe Kiara Tito

Luizi dhe Kiara do të bëhen prindër për herë të parë. Moderatorja është në ditët e fundit të shtatzanisë, ndërsa ditën e djeshme çifti kanë përgatitur së bashku edhe valixhen e maternitetit.

Në rrjet është folur shumë për emrin që ata kanë zgjedhur për të voglën e tyre, ndërsa Kiara ka zbuluar zyrtarisht vetëm shkronjën e parë që do të jetë si babai i saj, L.

Luna ka qenë një emër që përflitet që mund të ketë zgjedhur çifti Ejlli, kjo pasi moderatorja u shfaq me një varëse me simbolin e hënës pas intervistës me Bora Zemanin. 

Po ashtu emri Luna shfaqet edhe në videoklipin e fundit të Luizit në këngën “Kce”.

Kaq ka mjaftuar që fansat të krijojnë një këngë dhuratë për çiftin me titullin “Luna”./ CNA

Lajmet e fundit nga