LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 13 maj 2023

13 Maj 2023, 08:10, Ekonomi CNA
Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 13
Foto ilustruese

Sot, më 13 maj 2023, dollari amerikan blihet me 101.7 lekë dhe shitet me 102.8 lekë.

Euro blihet me 110.7 lekë dhe shitet 111.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 126.4 lekë dhe shitet me 127.5  lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 112.9 lekë, ndërsa në shitje me 114 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.4 lekë dhe në shitje me 76.4 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme./ CNA.al

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Kursi i këmbimit, 13

Lajmet e fundit nga