LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro dhe dollari mbeten të palëvizshme/ Kursi i këmbimit 30 janar 2023

30 Janar 2023, 08:13, Ekonomi CNA
Euro dhe dollari mbeten të palëvizshme/ Kursi i këmbimit 30 janar
Foto ilustruese

Sot, më 30 janar 2023, dollari amerikan blihet me 107 lekë dhe shitet me 107.8 lekë.

Euro blihet me 116.3 lekë dhe shitet 116.8 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 132 lekë dhe shitet me 133 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115.5 lekë, ndërsa në shitje me 116.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 80 lekë dhe në shitje me 82 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro dhe dollari mbeten të palëvizshme/ Kursi i këmbimit 30 janar

Lajmet e fundit nga