LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro, dollari nuk dalin nga “gremina”/ Sërish në rënie, këmbimi valutor 24 janar 2023

24 Janar 2023, 08:18, Ekonomi CNA

Euro, dollari nuk dalin nga “gremina”/ Sërish në

Sot, me 24 janar 2023, nuk ka lëvizje te monedhat e huaja.

Dollari amerikan blihet me 106.4 lekë dhe shitet me 107.5 lekë.

Euro blihet me 115.9 lekë dhe shitet 116.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 131.4 lekë dhe shitet me 132.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 115 lekë, ndërsa në shitje me 116 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 79.6 lekë dhe në shitje me 82 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro, dollari nuk dalin nga “gremina”/ Sërish në

Lajmet e fundit nga