LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Euro dhe dollari mbeten të palëvizshëm/ Monedhat e tjera në rënie, këmbimi valutor, 7 nëntor 2022

7 Nëntor 2022, 08:13, Ekonomi CNA
Euro dhe dollari mbeten të palëvizshëm/ Monedhat e tjera në
Foto ilustruese

Sot, me 7 nëntor 2022, dollari amerikan blihet me 117.1 lekë dhe shitet me 118.6 lekë.

Euro blihet me 116.6 lekë dhe shitet 117.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 132.2 lekë dhe shitet me 134 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 117.1 lekë, ndërsa në shitje me 118.5 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 86.2 lekë dhe në shitje me 88 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./CNA.al

Euro dhe dollari mbeten të palëvizshëm/ Monedhat e tjera në

Lajmet e fundit nga