LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja”/ E bija ndan kujtimet me Bujar Nishanin: Faleminderit babi!

4 Korrik 2022, 21:13, Aktualitet CNA
“Sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja”/ E bija ndan
Bujar Nishani me vajzën

Vajza e ish-presidentit të ndjerë, Bujar Nishani, Fiona ka publikuar këtë të hënë një foto me të atin. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram një imazh nga fëmijëria, kur ishin me pushime dhe e përqafonte të atin e gëzuar.

“Sa e qetë ndihesha kur flisja me ty, sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja, faleminderit babi”, ka shkruar Fiona përmbi foton emocionuese.

“Sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja”/ E bija ndan

Pak ditë më parë, ajo kujtoi kohën kur i ati ishte president, me një foto ku kanë pozuar së bashku.

Kujtojmë që Bujar Nishani u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare më 28 maj. Ai vdiq në një spital në Gjermani, ku ishte dërguar para një muaji për përkujdesje intensive pas rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore./CNA.al

“Sa e mbrojtur ndihesha kur të përqafoja”/ E bija ndan

Lajmet e fundit nga