LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rriten pagat e ushtarakëve me 30%/ Zbardhet vendimi i Qeverisë

22 Qershor 2022, 13:08, Aktualitet CNA
Rriten pagat e ushtarakëve me 30%/ Zbardhet vendimi i Qeverisë
Foto ilustruese

Qeveria ka marrë vendim për rritjen e pagave të ushtarakëve.

“Do të rritet paga bazë sipas gradës dhe viteve të shërbimit për ushtarakët aktivë të Forcave të Armatosura”, thuhet në vendimin e Qeverisë.

Rriten pagat e ushtarakëve me 30%/ Zbardhet vendimi i Qeverisë

Lajmet e fundit nga