LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ra aksidentalisht nga një lartësi/ Ndërron jetë 15-vjeçari në Mat

16 Shtator 2022, 09:06, Aktualitet CNA
Ra aksidentalisht nga një lartësi/ Ndërron jetë
Foto ilustruese, fshati Urakë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Urakë, Mat.

Një djalë, 15 vjeç, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga një vend i thepisur dhe për pasojë ka humbur jetën.

Burimet policore bëjnë me dije se vendi ku ka ndodhur ngjarja quhet “Stallat e gjakrosës”, buzë lumit të fshatit Urakë.

15-vjeçari me inicialet, G.K., nuk mundi t’u mbijetonte plagëve të marra, sakaq grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./CNA.al

Lajmet e fundit nga