LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mjeku Ilir Alimehmeti: Jam i gatshëm të kandidoj për kryetar bashkie

22 Tetor 2022, 08:25, Aktualitet CNA
Mjeku Ilir Alimehmeti: Jam i gatshëm të kandidoj për kryetar
Mjeku Ilir Alimehmeti

Mjeku Ilir Alimehmeti ka deklaruar se është i gatshëm të pranojë kandidimin për kryetar bashkie në zgjedhjet vendore.

I ftuar në emisionin “Log”, Alimehmeti tha se nëse do të duhet kontributi i tij dhe nëse baza do ta kërkojë, është i gatshëm të kandidojë.

“Baza nuk mund të çojë pa dëshirë. Baza kontakton dhe më pas dërgon emrin. Nëse do të duhet kontibuti im për çfarëdolloj nevoje, qoftë edhe për kandidaturën. Unë jam i pranishëm.” tha Ilir Alimehmeti.

Ndër të tjera, mjeku Alimehmeti ka pranuar se ka patur takim pune me Berishën, por nuk preferoi të jepte detaje rreth takimit./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga