LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zhvendoset protesta/ Qytetarët marshojnë drejt Kryeministrisë

21 Tetor 2022, 20:34, Aktualitet CNA
Zhvendoset protesta/ Qytetarët marshojnë drejt Kryeministrisë
Foto nga protesta

Protesta që po mbahej para Ministrisë së Brendshme për Lear Kurtin është zhvendosur.

Qytetarët kanë nisur marshimin drejt godinës së Kryeministrisë.

Mes thirrjeve, ata vazhdojnë të kërkojnë drejtësi dhe zbardhjen e vdekjes së Lear Kurtit, të riut që u shoqërua nga policia.

Vijon...

Lajmet e fundit nga