LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Mbytet një 41-vjeçar në liqenin e Belshit

9 Gusht 2023, 13:33, Aktualitet CNA
Mbytet një 41-vjeçar në liqenin e Belshit
Liqeni i Belshit

Një 41-vjeçar është mbytur këtë të enjte në liqenin e Belshit.

Rreth orës 12:30, policia mori njoftim se dyshohej se një shtetas ishte mbytur në liqen.

Menjëherë pas njoftimit, shërbimet e Policisë kanë shkuar në adresën e dhënë, dhe në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, kanë bërë të mundur nxjerrjen nga ky liqen, të trupit të pajetë të shtetasit F. Xh., 41 vjeç, i cili sipas deklarimeve të familjarëve, vuan nga probleme të shëndetit mendor.

Nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të kësaj ngjarjeje./CNA

Lajmet e fundit nga