LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Ka nisur ndërtimi i linjës transujore Itali-Shqipëri”/ Balluku: Kundërshtarët tanë mërziten

8 Dhjetor 2023, 13:01, Aktualitet CNA
“Ka nisur ndërtimi i linjës transujore
Belinda Balluku

Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku, bëri me dije se ka nisur ndërtimi i linjës transujore mes Italisë e Shqipërisë.

Ajo u shpreh se kundërshtarët mërziten, pasi i kanë trumbetuar këto projekte, por nuk arritën t’i përmbushin kurrë, pasi ishin të zënë me zullumet e tyre.

“Kemi nisur ndërtimin e linjës transujore mes Italisë e Shqipërisë. Kundërshtarët tanë mërziten se i kanë trumbetuar këto projekte, por nuk arritën t’i përmbushin kurrë, pasi ishin të zënë me zullumet e tyre. Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka shumë plane për të ardhmen./ CNA

 

Lajmet e fundit nga