LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Zgjidheni me sfilatë Presidentin”/ Astrit Patozi ironizon negociatat PS-Opozitë

18 Maj 2022, 10:24, Politikë CNA

Ish-koordinatori i Bindjes Demokratike, Astrit Patozi, ka ironizuar negociatat për zgjedhjen e Presidentit.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Patozi ka propozuar që kandidatët për president të bëjnë edhe një sfilatë.

?Meqë negociatat për zgjedhjen e Presidentit të Republikës po bëhen para kamerave, futini edhe një sfilatë të kandidatëve, që ta bëni tamam dhe të plotë transparencën.

Dhe pasi të parakalojnë ata përballë jurisë kompetente, shpallni pastaj të hapur televotimin për publikun, që fituesi të jetë sa më i mbështetur dhe gjithëpërfshirës?, shkruan Patozi./CNA.al

Lajmet e fundit nga