LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video- “Çmenduritë” e Bashës nuk kanë fund/ Pas blindimit të selisë me hekur, zbulohen kamerat e fshehta

27 Mars 2022, 16:14, Politikë CNA

Çmenduritë e Lulzim Bashës në selinë e PD nuk kanë fund. Pasi blindoi me tonelata hekur selinë, dhe vendosi kamera në çdo cep të saj, tashmë është zbuluar një tjetër skandal.

Një kamer, me cilësi shumë të lartë, ishte vendosur në mes të pemës brenda oborrit të selisë, e fshehur mes pishave, sa edhe vetë stafi i PD nuk e dinte prezencën e saj.

Paranojat e Lulit kanë qenë aq ta larta, sa shëndeti i tij mendor është vënë në pikëpyetje. Edhe në raportin e një grupi multidisiplinar, me profesorë shqiptarë dhe të huaj, katër vite më parë,  të publikuar nga CNA.al e kanë analizuar profilin e Bashës mjaft mirë./E.K-CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga