LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Horoskopi për ditën e sotme, 25 mars 2022

25 Mars 2022, 06:58, Horoskopi CNA

Dashi
Nëse nuk keni qenë mirë kohët e fundit nga ana shëndetësore, ka gjasa të rikuperoheni. Nëse do të merrnit një kredi dhe keni qenë të angazhuar në këtë punë për një kohë të gjatë, atëherë sot është dita juaj me fat. Qëndrimi juaj i pakujdesshëm do të jetë shkak për shqetësimin e prindërve tuaj.

Demi
Të tjerët do t?ju shohin si shumë tërheqës sot. Financat tuaja do të kenë rritje, por në të njëjtën kohë edhe shpenzimet tuaja do jenë në rritje. Eventet sociale do të jenë mundësia e përsosur për të përmirësuar raportin tuaj me njerëz me ndikim. Do të ndjeni dashurinë e partnerit/partneres suaj përreth.

Binjakët
Sot mund të keni probleme në rrezik me stomakun ose me dhëmbët. Mund të ketë fitime financiare në mbrëmje, pasi paratë që mund të keni dhënë hua në të kaluarën, mund t?ju kthehen. Përpiquni të zgjidhni çdo konflikt në mënyrë miqësore, dhe jo përmes konfrontimeve.

Gaforrja
Një ditë e mrekullueshme për të bërë gjëra që do t?ju bëjnë të ndiheni mirë me veten. Nëse jeni student dhe dëshironi të studioni jashtë vendit, atëherë një krizë financiare në shtëpi mund t?ju shqetësojë sot. Punoni shumë për mirëqenien e familjes suaj.

Luani
Mund të merrni një dhuratë të papritur nga një i afërm, por ka gjasa të presin edhe një lloj ndihme nga ju. Jeta juaj e dashurisë do të jetë plot shpresë për të ardhmen. Sot partneri/partnerja juaj do ju mbështesë në një çështje që ju e konsideroni mjaft të rëndësishme.

Virgjëresha
Ka gjasa që dikush të tentojë t?ju vjedhë, ndaj tregohuni mjaft të kujdesshëm. Shumë nga shqetësimet tuaja thjesht do të largohen sot. Tregohuni me takt kur komunikoni me familjarët, pasi mund të lindin grindje dhe debate të panevojshme.

Peshorja
Fitimet në biznes mund të sjellin gëzim në fytyrat e shumë tregtarëve dhe biznesmenëve sot. Do të befasoheni nga një dhuratë nga një i afërm jashtë shtetit. Mos e shantazhoni emocionalisht partnerin/partneren tuaj, pasi mund t?ju sjellë rezultatin e kundërt që dëshironi.

Akrepi
Një udhëtim kënaqësie i ndërmarrë me miqtë ose familjen tuaj do të jetë relaksues. Ju mund të keni bërë shumë shpenzime në të kaluarën e afërt dhe tani mund t?ju duhet të përballeni me pasojat. Dikush pranë jush mund të acarohet shumë me veprimet tuaja të fundit.

Shigjetari
Marrëveshjet e pronave do t?ju sjellin fitime të papritura. Tregohuni më të duruar me fëmijët. Mos bëni asgjë për të cilën mund të ndiheni të turpëruar më vonë.

Bricjapi
Bashkëshorti/bashkëshortja juaj do të jetë në humor të mirë. Sot do të jeni të fokusuar kryesisht tek fëmijët dhe familja. Ka gjasa të shkoni në një udhëtim kënaqësie që do të rinovojë energjinë dhe pasionin tuaj.

Ujori
Kjo do të jetë një ditë e shkëlqyer për të përkëdhelur veten dhe për të bërë gjërat që ju pëlqejnë më shumë. Përgjigjuni pozitivisht dhe shpejt ndaj ideve të reja në biznes. Ruajtja e gjakftohtësisë do t?ju sjellë sukses në punë.

Peshqit
Merrni pak kohë për veten tuaj, për t?u çlodhur dhe për t?u rikuperuar. Punët në pritje të shtëpisë do të marrin një pjesë të kohës suaj. Ju dhe bashkëshorti/bashkëshortja mund të merrni një lajm mjaft të mirë sot.

Lajmet e fundit nga