LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Bëjnë biznes me postin"/ Paloka-Bashës: Shkon gjuha ku dhemb, dhëmbi

18 Shkurt 2022, 11:28, Politikë CNA

Deputeti i PD, Edi Paloka ka reaguar pas një deklarate të Lulzim Bashës.

 Në një takim të zhvilluar në Durrës, Basha tha se politikanët shqiptarë e shohin politikën si biznes.

?Marrin një post dhe me të bëjnë biznes,? tha Basha.

 ?shkon gjuha ku dhemb dhëmbi?.

 ?Lapsus mentis? i L.B?!P.S. Në shqip shprehja që i afrohet është: ?Shkon gjuha ku dhemb, dhëmbi?,? shkruan Paloka./CNA.al

Lajmet e fundit nga