E prangosi dhe e kërcënoi me thikë/ E reja merret peng nga ish i dashuri

1 Janar 2022, 19:18, Kosova & Bota CNA
E prangosi dhe e kërcënoi me thikë/ E reja merret peng nga ish i

Një ngjarje e paprecedent është regjistruar në Athinë, ku një i ri nga Bullgaria, ka rrëmbyer dhe mbajtur peng ish të dashurën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në qendër të kryeqyetit grek ndërsa policia u njoftua nga motra e vajzës.

Sipas dëshmisë së motrës, e reja para se të merrej peng, është dhunuar dhe kërcënuar me thikë./CNA.al

Lajmet e fundit nga