Nata e ndërrimit të viteve/ Tetë persona të plagosur në Kosovë

1 Janar 2022, 09:31, Kosova & Bota CNA
Nata e ndërrimit të viteve/ Tetë persona të plagosur në

Tetë persona kanë mbetur të plagosur në Kosovë, natën e ndërrimit të viteve.

Mësohet se shtatë persona janë plagosur nga fishekzjarrët dhe një nga një plumb qorr.

I plagosuri është prekur nga plumbi qorr në pjesën e krahut dhe fatmirësisht nuk ka rrezik për jetën.

Nga të gjithë të plagosurit vetëm 3 prej tyre po marrin mjekim në spital./CNA.al

Lajmet e fundit nga