LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Meta shkon në emision dhe vendos kushte

2 Dhjetor 2021, 20:08, Politikë CNA

Presidenti Ilir Meta është mbrëmjen e sotme i ftuar në emisionin Log me Endri Xhafon në ABC Neës për të folur mbi situatën politike në vend.

Por Meta ka shkuar me kushte në këtë program. Kjo gjë është bërë e ditur nga drejtuesi i emisionit. Këshilltarët e Metës i kanë kërkuar që ai do të paraqitet në emision nëse intervista do të zgjasë vetëm një orë dhe pa ndërprerje publicitare.

Por pavarësisht kësaj, Meta u shpreh se nëse do të dëshirojë moderatori, do rrijë edhe më gjatë./CNA.al

Lajmet e fundit nga